nakup nám
První možná doba rozvozu je 23.2.2017 10:00

Desatero nakupnam.cz - proč nakupovat chytře?

Nekupuji co nechci1. Nekupuji co nechci

Tohle asi znáte a je to klasika. Jdete koupit do supermarketu silikon a kukuřičný škrob. Toto je moje konkrétní zkušenost. Jdu kolem regálů s akcemi a vkládám do koše balík Coca Col. Nechci, aby je děti pily a já je konzumuji převážně jako prostředek na bolehlav, ale když byly tak levné! Teď už mám v košíku silikon a hledám škrob. Ale mají tam mojí oblíbenou polévku v pytlíku. Beru ji taky. Synovi kupuji cyklistické rukavice za 99 Kč a až doma zjišťuji, že ve skutečnosti stály 250 Kč. Zkrátím to. Mám škrob, mám silikon. Mám rukavice, limonády... atd. Suma sumárum 1.500 Kč. Hm. Na nakupnam.cz kupuji opravdu jenom to, co chci!

 

 

2. Zbývá mi čas na zábavu2. Zbývá mi čas na zábavu

Nesnáším nakupování! Vím, že nejsem klasický vzorek obyvatelstva. Někteří mají "šopování" rádi a berou ho jako společenskou nebo volnočasovou aktivitu. Nic proti tomu.  Já nakupování nesnáším (možná to ještě párkrát napíšu). Jsem muž a nevím, kde co mají. Neumím si tedy nákup optimalizovat. Běhám od regálu k regálu nebo se ptám lidí, kteří vypadají alespoň trošku jako obsluha. Zákazník s oranžovou vestou má téměř stoprocentní jistotu, že se ho zeptám, kde najdu Magi. Většinou se také dost potím. Částečne tím běháním, ale nemalou měrou i svojí nervozitou. Čas ubíhá a já ještě nemám barvu na vlasy pro manželku. Tragédie! A teď se stalo asi to nejhorší, co se stát mohlo! Přišla mi SMS: "Kde si? My už máme vypitý první pivo. Makej. Pepa". Sakra. Jak mám makat, když nemám tu barvu na vlasy?! Ale já teď vím, jak na to. Na nakupnam.cz nakoupím a pořád mi zbývá čas na zábavu.

 

Další položku z desatera připravujeme...

 

O nás
Rozvozy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti, soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace